1. DÍL Agátina výzva: Cesta do plavek

Agátina výzva: Cesta do plavek

Tento široký, profesionály zpracovaný a volně dostupný online projekt zahrnuje všechny tři vrcholy pomyslného trojúhelníku na vaší cestě k dokonalé postavě: Výživu, trénink a znalosti.

  • Naučíte se, že jíst běžné potraviny není nic špatného. V tom spočívá další jedinečnost přístupu tohoto týmu. Vycházíme ze zvyklostí československé kuchyně, takže poznáte, že není třeba obrátit svůj tradiční jídelníček o 180 stupňů. Ano, vaříme i z knedlíků!
  • Začnete jíst přesné množství, jaké potřebujete k zdravému chodu těla a rozumnému a šetrnému hubnutí současně. Vše máte předem spočítané pro vaši hmotnostní kategorii.
  • V kombinaci s netradičně nastavenou pohybovou aktivitou výzvy dáte svému tělu více než dobrý impuls ke změně tím správným směrem. Cvičíte podle videí a plánů.
  • Tato zkušenost položí základy pro nastartování vašich správných stravovacích a sportovních návyků namísto střídavých dietních a aktivních období s těmi tloustnoucími a pasivními.
  • V průběhu 4 sobot se s námi naučíte upéct pokrmy, kterých se můžete přejíst bez obav z toho, že se vám uloží do tukových zásob.
  • V průběhu 4 střed, na které není plánován trénink, ale studijní úkol, se naučíte základy správného uvažování o výživě a svém těle. Máme pro vás hravé pracovní listy! Stačí si je vytisknout a začít vyplňovat.
  • Naučíte se plánovat a připravovat si jídlo na další den tak, aby vás nic nemohlo odradit od dodržování plánů, jak mít své stravování pod kontrolou. Ano, plánujeme tak, abyste nakoupené potraviny a připravené pokrmy využily v následujících dnech a nic nevyhazovaly.
  • Žádný tuňák z konzervy ani neustálé kuře s brokolicí, ani populární „fitness“ pečení s nesmysly jako je med, stévie a kokosový olej… poznáte, že můžete pracovat i s běžnými potravinami v různorodém provedení.

Stručně řečeno, ukážeme vám cestu a dáme návod, co všechno je možné za krátký čas se sebou vytvořit. Pokud budete celý měsíc dodržovat nastavený jídelníček a nebudete vynechávat nebo zkracovat ani doporučené tréninky, rozhodně na sobě ucítíte hodně velkou změnu a to zejména na vašem pozadí a množství podkožního tuku. Tato změna může být opravdový začátek vašeho nového životního stylu. Zhubnete a zpevníte svoji postavu. Aniž byste si to více uvědomily, při plnění průběžných úkolů, přípravě jídla a dodržování tréninků se hodně naučíte a získáte ještě silnější motivaci k dalšímu zájmu o aktivní zdravý životní styl.

albatros_grafika_a

Info na facebooku www.facebook.com/cestadoplavek

Web Cesta do plavek www.cestadoplavek.cz

Začínáme už v pondělí 23. 5. 2016

VŠE SE DOČETE I U NÁS NA STALKERKÁCH 🙂