Nejvyšší čas se o sebe začít starat!

Ahojky holky,

rády bychom Vám představily novou kliniku, která se před nedávnem otevřela v Praze ve Vršovicích, jmenuje se Donska clinic. Mají několik výjimečných přístrojů z Francie, které umí hoodně věcí…a také šikovné ručičky 🙂 Tváří je herečka Chantal Pouillan, která tam opravdu podstupuje různé procedury a na to, že před pár dny oslavila šedesátiny vypadá sakra dobře!

Na jednom místě najdete téměř vše.

Masáže – baňkování, klasické nebo manuální lymfatické (manuální je nejlepší! Celulitida musí pryč 🙂 )

Kosmetika – POZOR, dokonce i ošetření alergické pleti!

Epilace – laserová, voskem, ale i cukrovou pastou

Samoopalovací nástřik – například pro ty, co se nemohou opalovat, jako já (Lenka). Mám hodně znamínek a Slunce mám zakázané. O to víc mě baví, že na této klinice jsou i dvě uznávané lékařky, které vám znamínka zkontrolují a v případě problému odstraní a pošlou na biopsii.

Dermatologie – jak jsme už psaly, vyšetření a odstranění znamínek. Řeší ale také ekzémy, akné, bradavice a spoustu dalších věcí…. Třeba vrásky a tak 🙂

A samozřejmě nechybí péče o tělo – takže pokud se chcete zbavit tukových polštářků nebo snad celulitidy, tak zkuste přístroj LPG.

Tohle je ale jen malá ochutnávka toho, co na klinice nabízí. Mrkněte a uvidíte, co Vás zaujme.

http://donskaclinic.cz/

Já (Lenka) se chystám na ruční lymfu a přístoj LPG. Už mě ta celulitida totiž fakt s..e 🙂 No a co, že už končí léto, já na sebe koukám do zrcadla pořád a fakt mi to vadí!  Jestli můžu ještě něco vyzdvihnout, tak to, že jsou tam hrozně milé holky a poradí vám, co je pro vás vhodné, a co ne. Rozhodně vám tam nenarvou něco, jen aby z vás vytáhli prachy, a takový přístup mám ráda!

Lenka

P.S. O výsledcích z ruční lymfy a přístoje LPG budu informovat 🙂 Joo, a ještě mě láká omlazení pleti Laserovou rejuvenaci, mám totiž hrozný vrásky pod očima a botoxu se bojím.

donska