4. DÍL „LENKA HUBNE“

 Už když jsem si tady ten desetidílný příběh vymýšlela, věděla jsem proč „Lenka hubne“ dávám do uvozovek! Protože když si řeknu, že hubnu, tak se děje vždycky pravej opak. Ale jakmile to skončí, tak vím, že zhubnu…sakra…ještě šest týdnu budu přibírat :-))))

IMG_20160120_095620_edit

Ale teď vážně! Poprvé v životě jsem si našla na cvičení trenéra. Záměrně jsem si našla takového, který mě nijak nepřitahuje…to abych předešla nějakýmu nesmyslnýmu zamilování(na takový zbytečnosti nemám čas, hahaha)…jenže já na něj myslím každej den! Když jdu, když jím….A víte proč? Já k němu sice chodím pouze na jednu hodinu týdně, JENŽE on mě vždycky tak zničí, že nemůžu celý týden ani chodit! Myslím tak na něj při každém kroku! A co víc, teď už i při jídle! Můj trenér mě totiž začal stalkovat! Vážně! Moje záliba byla fotit si všechny ty svoje prasárničky, který s takovou oblibou a chutí jím a dávám je na Facebook. Hmm, můj trenér to ale všechno hezky sleduje a vždycky mi k tomu napíše takový to citový vydíraní…naposledy pod moji oblíbenou zmrzlinu napsal něco v tom smyslu, že nemám vůbec žádnou vůli, a že ještě veřejně píšu, jak hubnu a přitom na to kašlu…Tohle jsem fakt potřebovala!

IMG_20160120_102816_edit_edit

Nicméně si jdu dneska koupit proteinový nápoj (Jo, jdu si ho koupit! Se zblázním asi…bože, jsem to dopracovala) a pozor, ještě jsem byla na proceduře, která mi má zmenšit můj zadek a vyhladit celulitidu. Moc jsem tomu nevěřila, ale už mi to doporučilo několik mých kamarádek, který mají fakt super výsledky, takže to musím zkusit! A hlavně nechci celulitiduuu…blééé. IMG_20160125_093752_editPřístroj Human Tecar + infuze na štěpení tuku.

Jo a váhu zase vynechávám….no comment 🙂

Po víkendu u rodičů na Moravě jsem se stejně raději nevážila (kecám, bylo to peklo).

Lenka :-*