5.DÍL „LENKA HUBNE“

Bože, jak já nesnáším slovo dieta. Fakt! Dokonce jsem si nakoupila nějaká ta zázračná jídla s názvem Šmakoun. Trochu nechápu, jak někdo může říct, že je to dobrý! A že to čtu na zdech na FB téměř denně! Ne, není to dobrý! Proto jsem se rozhodla kromě cvičení začít chodit na speciální hubnoucí procedury, které vás mají nejen zeštíhlit, ale taky odstranit celulitidu. A jelikož jste mi po zveřejnění fotky, jak ležím v hubnoucím zázraku hodně psaly a ptaly jste se, o co přesně jde, tak tady to je.


Formování postavy pomocí Physio-TT

Aktivuje metabolické procesy, které tukovou tkáň (podkožní i útrobní tuk) přetvářejí na energii. To je umožněno  lokálním zvýšením teploty na 37-38°C po dobu 45 minut. V průběhu terapie dochází k přeměně tukové tkáně na triglyceridy, což je látka, která nese pro tělo snadně využitelnou energii. Tuto uvolněnou energii z tuků je nezbytné zužitkovat a to nejlépe aerobní aktivitou.

IMG_20160125_093752_edit

Já jsem poté šla na další přístroj Physio-Cellutrim, kde ovšem jen neležíte, ale musíte se hýbat.

Kombinace aktivního cvičení s Physio-Cellutrim optimálně aktivuje svalovou činnost a tím urychluje formování problémových partií a terapii celulitidy. Při tomto aktivním cvičení taktéž dochází k zužitkování uvolněné energie pomocí Physio-TT, proto je vhodné oba přístupy kombinovat.

facebook-20160202-120212

Vždy jsem v Endale strávila dvě hodiny, cena celé této procedury se pohybuje kolem třech tisíc korun. Byla jsem také na infuzi štěpení tuku, která vyjde na 1 500 Kč. Ano, není to málo, ale za zázračné krémy a diety, které nefungovaly, jsem už utratila tolik peněz, že kdybych šla rovnou sem, kde vám výsledky zaručí, mohla jsem tam třeba měsíc bydlet :-)))

Své výsledky vám neukážu, protože se stydím, ALE takhle to vypadá třeba po pěti návštěvách.

Kauzalistika-5

Musím říct, že je to vážně super. Především na problémové partie, která ať děláte, co děláte, tak jdou prostě dolů špatně. A o celulitidě ani nemluvím….té se zbavit je fakt peklo, ale to vám nemusím psát. Já byla zatím třikrát a mám dole dva centimetry přes zadek a viditelně menší celulitidu.

Nicméně cvičit nepřestávám 🙂

http://www.endala.cz