6.DÍL ,,LENKA HUBNE“

Tak co? Jak vám jde dieta?:-)

Já jsem na tom tak nějak pořád stejně. To, že mi kila nejdou dolů, dávám za vinu cvičení. Rostou mi totiž přece svaly a ty jsou těžší než tuk, takže LOGICKY nemůžu ubývat na váze. To je jasný.

 Upravit jídelníček se mi stále ještě úplně nepovedlo.  Ale třeba včera večer jsem místo brambůrek u tv zobala nějakou sušenou červenou řepu, která byla tak hnusná, že jsem si dala pár plátků a pak už neměla chuť vážně na nic. Takže doporučuju 🙂

IMG_20160209_210225

 Jediný, co mi přijde vážně povedený, a za co se musím pochválit, je to, že jsem si našla toho trenéra. Fakt! Je super, že vás někdo v tom fitku pořád buzeruje. Pro někoho jako jsem já (totálně líná) je to dost důležitý. Po každé té hodině, kdy nemůžu chodit, si říkám, že než takhle trpět, tak přestanu žrát. Zatím se to teda nepovedlo, ale jednou to určitě klapne.

 Nejdůležitější podle mě je, to nebrat tak vážně. Ale takhle, já  už mám doma asi týden „protejňááák“ – jako, že abych měla svaly (chtěla jsem to pít místo večeře) a ještě jsem ho ani neotevřela, takže ze mě si příklad asi neberte :-))) 

 Doma se mi válely tabletky na „detox“, tak jsem je začala jíst. Vláknina s bylinkami a zelený ječmen s chlorellou a spirulinou.  Asi to žádný efekt mít nebude, ale mám ze sebe lepší pocit :-))

IMG_20160209_210155

Lenka :-*

P.S. I dnes jsem odhodlaná na sobě makat 🙂 Jsem tlustá 🙂