Být máma je nejvíc!

Tak jako dcera jsem se vám představila. Dnes se pokusím představit jako matka…to je asi pro každou ženu to, po čem celý život jde, až na pár výjimek, které neodsuzuji, ale moc jim nerozumím. Každá jsme si přece hrála jako malá s panenkami a skoro všechny jsme si myslely, že to bude stejně zábavné…Jakože budeme naše miminko jen převlékat a hrát si s ním, a když budeme mít něco důležitějšího na práci, tak ho dáme do kočárku, a ono bude přece spát, jak dlouho budeme potřebovat.

agatakry3

Hahahahahah, takže jaká je realita asi nemusím matkám popisovat, ale kdyby nás přece jen četly nějaký, co nerodily (Lenko), tak vám pro představu popíšu pár situací….

Těhotenství – nevím, kdo řekl, že to je nejhezčí období ženy…přiberete tak asi 20 kg, vše vás bolí, do ničeho se nevejdete a máte stále na něco chuť…já například měla na koprovku. Vařit koprovku ve 3 ráno je fakt super.

Porod – bolí…ať si každý říká, co chce…já rodila 11 hodin a fakt to prdel nebyla…no a pak držíte tu věc…dítě, které vůbec nechápete, kde se vzalo, a začíná celoživotní strach a nervy o to maličké. Zrodí se ve vás ta největší láska, které se budete celý život snažit pomáhat, a stane se z vás celoživotní služka :))

12272596_10208683904078957_389635124_n

Ale je to ta nejhezčí věc, kterou jsem v životě vytvořila.

This slideshow requires JavaScript.

Miluji tě Kryšpule, i když občas jsi strašnej:)))