Agáta nechce vrásky!

Je mi třicet, nechci na botox a nechci vrásky. Zkusila jsem proto Mikro-jehličkovou radiofrekvenci 🙂 Pro krásu se musí trochu trpět :-))

Cíl: maximálně povzbudit kůži vlastní samoobnovovací procesy, tím dosáhnout omlazení kůže nejen na pohled, ale i co do skutečných „stavebních“ změn.

Využití: ošetření tváře, krku, dekoltu s vráskami, jizvami či ochabující kůží. Na těle je skvělou metodou pro redukci strií. Zejména pro ošetření dekoltu je dnes jedinou reálnou metodou s klinicky podloženým omlazením kůže.  12305507_10208713231652128_1004155203_n

     Jak to celé funguje?

Jde o profesionální (nejlépe lékařské) přístrojové ošetření, které v sobě kombinuje 2 působící technologie současně:

1. mikrojehličkování( microneedling) 

2. působení radiofrekvence.

Během ošetření mikrojehličkováním (microneedling) pronikají do kůže stovky tenkých ostrých jehliček, které tak působí mnoho „drobných poranění“ na větší ploše kůže.

Kůže v ošetřené oblasti na tuto „výzvu“ okamžitě reaguje celou kaskádou reakcí, jejichž cílem je rychlé hojení.  Díky uvolnění velkého množství kůži vlastních růstových faktorů dochází k omlazení a regeneraci na téměř všech úrovních kůže:

– zvýší se aktivita našich vlastních kožních kmenových buněk, čímž se podstatně zlepší obnovovací schopnost kůže,

– zvýší se aktivita fibroblastů střední vrstvy kůže, které následně i několik měsíců tvoří nové kolagenní a elastická vlákna – vzniká tak nová, pružná a oporná síť kůže, redukuje se ochablý vzhled kůže, vrásky se vyhlazují, harmonizuje se struktura kůže, redukují se jizvy i po akné, redukují se strie,

– zvýší se aktivita mezenchymálních buněk kůže k tvorbě kyseliny hyaluronové, tím se zlepší i vlastní hydratace kůže,

– zlepší se prokrvení kůže.

Spolupůsobící radiofrekvence po celé délce jehly kůži zahřívá, čímž výše uvedený účinek ještě více umocňuje. Radiofrekvence je vlastě střídavý elektrický proud, který se v ošetřované tkání mění na teplo a právě toto teplo stimuluje kůži k regeneračním procesům.

12325349_10208713232612152_1295224867_n

Výsledkem je jak okamžitá reakce (lehce otok, zarudnutí a vypnutí kůže), tak i dlouhodobé  postupné vypínání kůže, redukce vrásek, jizev i strií. Kontury tváře se z ochabujících mění ve vypnuté, hluboké vrásky se ztrácejí, kůže krku se vypíná, kůže dekoltu se stává pevnější, harmonickou se svěžejším vzhledem a je docíleno minimalizace vrásek.

Počet ošetření: je určen dle závažnosti řešeného problému, věku ošetřovaného klienta a vývoje změn. Každý klient reaguje individuálně a to je zapotřebí zohlednit.

Nejčastěji pro intenzivní ošetření 1 – 3 ošetření v intervalu 1 měsíce.

MEZOTHERM jako jediný na trhu při mikrojehličkování působí současně s podtlakem, čímž je celé ošetření podstatně méně bolestivé.

Díky svým skvělým vlastnostem tento přístroj na výstavě WORLD of BEAUTY and SPA na podzim roku 2015 vyhrál cenu nejlepšího přístroje 🙂

Salon Amaryllis, Národní 23, Praha 1

Budu kráááásnááá

Vaše Agáta :-*