Agáta se stěhuje díl 2.

Další štace z missího bytu byla zpět do Dejvic, ale jen na malou chvilku, a to proto, že jsem zjistila, že tam opravdu nevydržím. Ve svých 20 letech jsem dejvický byt prodala a koupila ruinu na kraji Prahy.

Moje rozhodování mi při koupi nemovitosti vždy potvrdila máma a vždy mi na to půjčila peníze. A jak můžou dopadnout dvě ženy, které kupují dům spíše podle toho, jak svítí na zahradu sluníčko, kde jsou v okolí rybníky na budoucí procházky s kočárkem a hlavně odkud by to bylo blízko k mámě? Takže dům jsme našly na internetu, smluvily si schůzku ještě ten den a vlastně jsme už dopředu věděly, že tento dům koupím. Přijely jsme na prohlídku a rovnou s sebou měly zálohu. Bez smlouvání o ceně jsme ji složily a hlavně bez toho, abychom tam přivezly stavaře, který by zkontroloval v jakém stavu se stavba nachází. Můžete si o mně myslet, že jsem blázen, ale prostě jsem si to na první pohled zamilovala. No a zbytek byly pro mě jen detaily, které jsem myslela, že budu řešit časem nějakými malými opravami. Například mokré stěny, že vymaluju proti plísním a tím se vše vyřeší.

No nastěhovala jsem se tam s mým tehdejším přítelem Markem Šíšou. Ano, je to ten, co po mě chodil s Nikol Moravcovou a teď je šťastně zadaný s Terezou Brabcovou – vždy měl rád slavné holky, ale mám ho doteď ráda. Marek nebyl úplně manuálně zručný, takže stěny jsme opravdu jen natřeli speciální barvou proti plísni, původní starou kuchyň jsme natřeli na modro a začal můj sen o domečku a la Provance v Černém Vole.

a+s
zdroj: Blesk.cz

Žili jsme tam šťastně rok. Oblečení ve skříních nám pomalu krásně hnilo. Stejně jako můj vztah s Markem. A tak jsem se jednoho dne rozhodla, že na bydlení na vesnici a na skoro manželský život je ještě brzo, a přestěhovala jsem se do tzv. modelkovského baráku v Kobylisích. Svůj dům jsem pronajala jednomu taxikáři.

Opět ve městě, sama, nezadaná…Přehlídky, mejdany a mladistvý život mě bavil tak rok. Nájemce platil do chvíle, než mi jednoho dne zavolala policie, že u mě v domě byl spáchán trestný čin. Ano o tom jste se mohli dočíst v novinách a já se popravdě ani v tomto případu nechci moc babrat, ale byly to nějaké partnerské problémy, které skončily pobodáním slečny a následným vzetím pan X do vazby. A já opět stála na křižovatce a přemýšlela kam dál. Barák prázdný, ale komu by se tam chtělo po tom, co se stalo, znovu bydlet. Tak jsem se rozhodla, že začnu rekonstruovat, ale mezitím jsem opustila byt v Kobylisích.  A jelikož jsem začala rozjíždět svoji modelingovou agenturu, potřebovala jsem bydlet v centru, společně se svojí manažerkou Hankou. Našli jsme krásný byt na Vinohradech a naše kariéra velkých šéfek a nového společného bydlení mohla začít….

a+h
zdroj: Spy.cz

O naší práci a mejdanech a dalším stěhování zase příště :))