Agátina cesta k dokonalé postavě

Agátina cesta k dokonalé postavě

O co se jedná? Před necelým rokem začal vznikat velký projekt, který po dlouhých přípravách právě přichází na svět u nakladatelství Albatros Media: Kniha Agátina cesta k dokonalé postavě. Na ni navazuje paralelní online projekt Cesta do plavek, který kopíruje strukturu knihy a prakticky vás provede začátkem vaší fyzické i psychické transformace. O cestě do plavek ale až jindy.

Kniha Agátina cesta k dokonalé postavě se odlišuje od většiny podobných příruček v tom, že je maximálně komplexní, ale také jednoduchá, stručná a praktická. Tato kombinace vtipu, nadhledu a vědecky podložených faktů je logickým výsledkem střetnutí jejích dvou spoluautorek, Agáty a Jany, tedy zkušené modelky a mediální hvězdy na straně jedné a vysokoškolské pedagožky, která se po letech v akademickém světě stala fitness koučkou a spisovatelkou na straně druhé.

Tak vznikl malý průvodce po světě životního stylu, výživy a diet, který se rozhodně netýká jen světa modelingu, ale všech žen, které zajímá to, jak vypadají. Přináší vyváženou kombinaci dvou pohledů na způsoby, jakými se udržovat v co nejlepší formě a jakých se naopak vyvarovat: Pohled modelingového světa a pohled světa vědy, zdraví a fitness.

Přiznejme si pravdu, dámy. Dokud jsme zdravé, tak na vzhledu záleží. Proto nečekejte žádnou další příručku, jak si připravovat bio raw zrní a mít rádi své tělo takové, jaké je. Cílem této knihy je prezentovat způsoby, jakými lze dosáhnout štíhlé a co možná nejlepší verze sebe sama a uvědomění si vlastních chyb, které děláte.

Její autorky tedy zvolily formát deníku s volnými stránkami na vaše vlastní poznámky. Hledejte odpovědi na otázky, které z textu vyplývají, pokládejte si další, zajímejte se dál o téma svého těla. To všechno vám může usnadnit množství otázek, které vám tato kniha bude v každé kapitole přímo klást. Některé mají podobu úkolů, které vám pomohou poznat své tělo a jiné jsou kvízovými otázkami s nabízenými možnostmi. Dokážete-li na všechny upřímně a poučeně odpovědět a projít zadanými úkoly, na konci příručky budete mít ujitý pěkně velký kus ze své cesty k vysněné postavě.

Prachařová, Agáta – Krátká, Jana: Agátina cesta k dokonalé postavě. Praha: Albatros media, 2016.

Kniha vychází 16. 5. 2016

promo_knihkupectvi (1)

P.S. AUTOGRAMIÁDA KNIHY BUDE, DÁME VĚDĚT!!!!