Agátiny kosmetické vychytávky

Ahoj,
chci Vám představit svoje vychytávky:

IMG_6879

1. Sallyhansen – svrchní urychlovač zaschnutí laku. Musím vám říct, že po 30 sekundách fakt můžete dělat cokoliv. Koupila jsem ho v Deemku za 99 kč, lak se oloupe sice za dva dny, ale to je u každého laku. Zatím jsem nenašla nic, co by mi vydrželo déle.

2. Payot elixir – skvělý a voňavý olej se třpytkami a nádechem do hněda..super teď, když jsme všechny bílé 🙂 a věděli jste, že bílé tělo vypadá o dost tlustší, než to opálené?Dostala jsem ho jako dar, ale určitě ho na netu někde najdete.

3. Bioderma sensibio H2O – tu znáte všichni, ale tahle je v cestovním balení, takže váš kufr nebude vážit tunu :)) Jo a já už se ničím jiným neodličuji léta a opravdu dokonale odstraní i voděodolné řasenky.

4. Renlive – voda ve spreji s kyselinou Hyaluronovou (místo botoxu) 🙂 ne, že by jste to teď kvůli vedru potřebovaly, ale ve fitku během běhání na páse, se to docela šikne. Koupíte na http://www.amarylliscentrum.cz/

nebo na http://www.renlive.cz/

5. Bioderma Atoderm Nutritive – máte po zimě taky šupinatý a vyschlý obličej? Já pořád a tohle mi skutečně pomohlo, ale doporučuji si alespoň jednou týdně udělat peeling a použít  nějakou hydratační masku.

pusu všem