Aguše a její volno

Po Caorle jsem si odjela užívat do slunného Toskánska a bez dítěte. Pokud máte babičky, tak se musí občas využít, abyste měly také čas pro sebe (to hlavně, ale i pro manžela).
Toskánsko je krásné a my jsme byli kousek od vesničky a pláže. Takové opuštěné pláže bez lidí, tzv. bez pokut za ručníky, jsem v Itálii ještě nezažila.
dovo
Po týdnu jsme se přesunuli do Říma. Nevím, zda ještě existuje člověk kromě mého manžela, který tam ještě nebyl, ale pokud jo, tak tam musí okamžitě jet. Letenky se dají koupit za 1000 korun a psát Vám, co tam můžete vidět, asi nebudu, protože bych zaplnila celý bloK 🙂
No a pak jsem se vrátila a začala oslava Kryšpínových 5. narozenin. Klasická oslava s dětmi se neobešla bez hraní bowlingu, bez 6 pláčů, 2 rozbitých kolen, ale bylo to skvělé. To největší překvapení a dárek byl druhý den a to bylo to, že jsme šli s Jakubem Vágnerem na ryby a musím Vám říct, že i mě to poprvé bavilo. Akorát do rybníka se už koupat nikdy nepůjdu! Víte, že sumec může mít i 2,5 metru? 🙂 HRŮZA 🙂
ryby
No a teď nás čeká stěhovaní :))) huráááá :)))) Konečně do domu, který teda není podle mě, ale bude to tam hezké:) Je výhoda mít chlapa, kterého to tak baví, že na váš názor vůbec nedá :))) No snad ho nebude bavit zahrada :))
Hezké léto všem a pusuuuu
P.S. Zapomněla jsem Vám napsat, že jsem soutěžila na pevnosti Boyard 🙂 A to byl vlastně, ten největší zážitek….
pevnost
P.P.S. Nejraději bych Vám vše popsala, ale to nemůžu. Slibuju, že hned jak to proběhne telkou, tak Vám popíšu všechny detaily :))
P.P.P.S. Taťánu a Ondřeje Gregorovi mám ráda