Hezká pleť a malej zadek :-)

Ošetření přístrojem ERACLES umožňuje kombinovanou proceduru, při které v prvním kroku dochází díky působení kavitačního ultrazvuku k hloubkovému čištění kůže, odstranění vrchní lipoidní vrstvy a  zvýšení prokrvení podkoží. Takto je kůže dokonale připravená na následující krok – aplikaci speciálních výživných koncentrátu a roztoku hydratující kyseliny hyaluronové.

V tomto dalším kroku ošetření působí na kůži současně ultrazvuk a jednosměrný elektrický proud, díky čemuž se aktivní látky dostávají do hloubky kůže, nebo až do podkoží ( dle nastavených parametrů a intenzity přístrojového ošetření).

 

 Pro omlazení pleti aplikujeme vitaminy, aminokyseliny, rostlinné extrakty a další aktivní látky, pro redukci podkožního tuku( na bedrech, bocích, vnitřní straně stehen, boků, ale i třeba podbradku)  a celulitidy koncentráty s fosfatidylcholinem( právě tato látka je hlavní účinnou složkou injekcí pro lipolýzu)  a dalšími aktivními látkami pro urychlení spalování přebytečného podkožního tuku a regeneraci kolagenních vláken.

Je nám dobře známo, že klienti se většinou bojí injekcí a tato vlastnost je zcela normální.

Díky tomuto typu ošetření můžete být zcela bez obav.

Poznámka:

Úvodní ultrazvukové čištění lze nahradit i peelingem proudem sterilních mikrokrystalků.

AGÁTINO P.S. Zkoušela jsem hodně přístrojů a tady mě baví to, že to není o chemických věcech ale opravdu o vitamínech. Výsledek se ukazuje cca po páté  návštěvě, ale nejde vždy vše hned na poprvé.

www.amarylliscentrum.cz