Intimní objev týdne :-)

Tento týden nás opravdu velmi zaujala a trochu zaskočila jedna intimní novinka. Že existuje deodorant na nohy a podpaží, je normální, ale že existuje deodorant i pro, ehm ehm, vagínu, jsme fakt netušily. Ale ano!


GYNTIMA vaginální čípky deo –  se doporučují použít k odstranění nepříjemných pachů a zmírnění suchosti pochvy, případně i před pohlavním stykem.

gyntima_deo_krabicka

 Firma GYNTIMA nabízí ale různé variace čípků:

Vaginální čípky Probiotica Forte –  vytvářejí živnou půdu pro laktobacily a zabezpečují jejich optimální rozmnožování. Tyto přirozeně mléčné kultury zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě. Obsažený Tea Tree olej pomáhá při eliminaci infekcí.

gyntima-probiotica-vaginalni-cipky-forte

Vaginální čípky Hyaluronic – regenerují, hojí a hydratují poškozenou vaginální sliznici. Přispívají k obnově vlhkosti v pochvě a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu. Díky kyselině mléčné eliminují bakteriální a mykotické infekce. Mají protizánětlivé a antimikrobiální účinky.

gyntima-vaginalni-cipky-hyaluronic-10-ks_14286553

Od stejné značky je také k dispozici
Fytofontana Gyntima Intimní mycí gel – účinný, osvěžující a jemný prostředek určený pro každodenní intimní hygienu ženy, který pomáhá předcházet vaginálním infekcím.

gyntima-myci-gel

Tyhle věci jsou pro některé ženy velmi intimní a nechtějí o tom mluvit… Tak snad jsme vám diskrétně daly dobré typy, jak vyřešit případné problémy 🙂