Jak bylo na dovči?

Co bych vám napsala o mé dovolené, abych nenaštvala všechny lidi, co museli trávit svátky v práci, nebo na blátě? Stálo to fakt za prd. Strašný vlhko, horko, blbá parta, cesta strašně dlouhá, komáři a hnusný pálivý jídlo. Závidím všem, co si svátky užili tady v klidu.

A teď krutá pravda 🙂

Thajsko je jedna z mých oblíbených zemí a vřele ji doporučuji i rodinám s dětmi. Nevadí, že děti nejí jejich pálivá jídla, či mořské potvory. Rýži s kečupem, nebo hranolky najdete na každém rohu 🙂 Moře je až nechutně teplé a mraky jsem za těch 14 dní neviděla 🙂 Thajci jsou ochotni splnit vám každé přání, i když někdy to trvá déle, než na co jsme zvyklí, ale proč na dovolené spěchat. Trvalo mi to 2 dny, než jsem se naladila, ale stačí se koukat na to, jak vše řeší s úsměvem, a měli bychom se od nich učit. Ne nadarmo se říká, že s úsměvem jde všechno líp .

No jinak zábava je tam všude okolo – masáže, které stojí v přepočtu 200 korun, a věřte, že si je užije i vaše dítě po výletu na slonech, nebo šnorchlování, a když vám ani tohle nestačí, vezměte si s sebou Libora Boučka. To se pak smějete furt. Je fakt vtipnej. Zvlášť, když si myslí, že se nespálí (no prozradím Vám jeho přezdívku – Lobster). A hlavně, v každé zemi je jako doma, což vám usnadní googlování a ušetří data 🙂

12483807_10208983974780537_1065629096_n

Jinak, jestli si myslíte, že v Thajsku zhubnete, tak vlastně i jo, pokud nejste závislí na polévce Tom Yum – rybím vývaru buď se zeleninou, krevetami, nebo kuřecím masem, nebo na jejich Pad Thai – smažených rýžových nudlích se vším možným. Jediný, kdo tam zhubl, byl můj manžel (taky to dost potřeboval :)) Otrava krevetami není úplně příjemná forma redukční diety 🙂 Jen Kryšpa to přežil bez úhony – naučil se plavat a chytil asi sto ryb, šikulka.

This slideshow requires JavaScript.

No nic, teď už se budu zase dlouho věnovat povinnostem a bloKu. Letenky jsou hold drahý 🙂

PS: Já jsem si to užila. Tedy ne, že bych si odpočinula. To budu muset provést jindy 🙂

pusu všem