Jak je ve Varech?

Zdravím Vás z Karlových Varů z festivalu…

Jsem tady už po páté. Pracovně! Soukromě si vlastně vůbec nedovedu představit, co bych tady dělala…

Joooo, vlastně chodila na filmy! Ahaaa! Ono ale není tak easy se na ně dostat. Musíte si totiž vystát pěknou frontičku na lístky… Docela by mě zajímalo, kolik stojí nějaký ten vstup pro „běžného“ návštěvníka. Ne, že bych se chtěla povyšovat, to v žádném případě, ale mám novinářskou akreditaci a tam máme denně několik lístku v ceně. Ehm, mezi námi, za těch pět let jsem nikdy na žádném filmu nebyla. Vždycky mi do toho padne nějaký natáčení, anebo lenost 🙂

ALE před dvěma dny v noci, když jsem se vrátila z party stanu, jsem si řekla, že tentokrát ROZHODNĚ chci jít do kina!!!!!! Vzala jsem si hezky tužku a v programu si poctivě zaškrtala všechny filmy, které chci vidět!

IMG_20160705_173849_edit

Když na to teď tak koukám, byla jsem fakt odvážná.  V ten moment jsem ale byla rozhodnutá, že si všechny ty lístky hned druhý den vyzvednuuuu….teda myslím, že jsem byla rozhodnutá…No je to jedno…Hádejte jak to dopadlo? 🙁

Na pár dnů se tady ukázala i Agáta s manželem. Přesto, že se psalo, že po svém průšvihu, kdy se tady poprala snad s půlkou Varů, vyválela se na kolonádě a nevím, co ještě,  sem nemůže, tak může! Dokonce měla i VIP kartičku do legendárního Becher’s baru, kam mohou opravdu jen ti nejvyvolenější. Furt se tím chlubila, tak to sem musím napsat. Co se tam děje, ani nechtějte vědět.

13620133_10210503774614583_5521618018720592919_n

Se mnou se potkala ve stanu Finlandia, který je pro normální smrtelníky. Dobře, to vipko, kde je sezení, je pro vyvolený, ale ne pro nejvyvolenějšííí. Díky bohu za to sezení! Stan je od půlnoci narvanej k prasknutí takže si nedovedu představit mačkat se v davu. Ale už jsem holt stará no.

Finlandia Foto Archiv 314

Za deset dnů se tady protočí spousta známých tváří, které to mají jako takovej jeden velkej mejdan.Vždy říkají, že se po roce zase potkají s kolegy, které v Praze ne a ne potkat. Je to trošku hogo fogo. Předražený šaty, šperky za milióny…

Abych nezapomněla, kolem páté ráno tady nejlíp chutnají halušky, nebo klobása ve stánku u Thermalu! A přes den si dáte bagetku a brambory s tatarkou z Boulevardu, kde letos dělají dokonce i palačinky! Spešl fetivalové! Jsou luxusní!!!!!!!! Jo jo, jsem trochu pr..e, ale co, pokud tento bloK čtete pravidelně, tak vás to u mě nemůže překvapit.

IMG_20160705_145232

Ještě mě čeká pět dnů…sakra, a to už mi došla konzumačka do Finlandia stanu, co budu dělat???? :-))))

No co by, řeknu si o další 🙂

Lenka

P.S. Nejvíc mě baví ty fotky na sociálních sítích, jak my novináři vypadáme, že se skvěle bavíme a že je to tady SUPR!!!Ve skutečnosti to tady nikoho nebaví, furt si stěžujeme, že tady nikdo není, nic se neděje, jak ten festival upadá a bla bla… :-))) Každej rok je to stejný, a ten další rok se tady stejně zase všichni potkáme :-)))

IMG_20160704_210508_edit (1)