Jak správně vybrat podprsenku na internetu

Holky, kolikrát už jste si objednaly z eshopu nádhernou podprsenku a když dorazila, tak vám bohužel neseděla?Nám už se to stalo několikrát!Proto jsme pro vás připravily článek o tom, jak ji správně vybrat!

Měříme vždy pod prsy

Nejdůležitější je vybrat si správnou velikost. Změříme obvod hrudníku pod prsy, nejlépe při výdechu, obvod musí být pevný. Dbejte na to, aby byl metr na zádech napnutý. Od čísla, které naměříte, je nutné odečíst 5 – 7 cm, toto číslo zaokrouhlíme na celé centimetry a známe obvod hrudníku. Např. naměříte-li si 77 cm, vyberte si podprsenku s obvodem 70 cm. Podprsenka musí jít zapnout pevně na poslední háček, protože každý obvod časem trošku povolí. Je potřeba mít možnost stále kam dotahovat, aby byl obvod pěkně pevný. V opačném případě by držela váhu prsou ramínka, která by se nám časem zařezávala do ramen, podprsenku by na zádech táhla nahoru a to by fakt nebylo hezké ani pohodlné.

Měříme i přes prsa

Abychom získaly správné míry, musíme se měřit v mírně vyztužené podprsence. Prsa měříme v místě, kde jsou nejplnější, tzn. přes bradavky. Opět si musíme dát pozor na napnutý metr. Holky, v tuto chvíli stůjte rovně s rukama podél těla. Tuto hodnotu je naopak lepší měřit při nádechu, v období menstruace se nám prsa mírně zvětšují, a proto by pak mohla být podprsenka menší. V tuto chvilku známe druhou důležitou míru – velikost košíčku.

Nyní si musíme promyslet, jaký typ podprsenky vlastně chceme. Sportovní nebo na běžné nošení? Má být vyztužená, bez kostice, push up nebo jen s kosticí? Má být hladká, s krajkou nebo kombinace těchto dvou možností?

Pokud znáte odpovědi na všechny tyto otázky, nezbývá nic jiného, než kouknout na velikostní tabulku eshopu, a začít si vybírat tu svou podprsenku, která bude perfektně sedět.

A kde vybírat?

My nakupujeme tady: www.dmxgirl.cz.

A protože se nás vždy ptáte, co přesně nakupujeme, tady je pár typů: kalhotky Calvin Klein http://www.dmxgirl.cz/17_calvin-klein, dámské boxerky http://www.dmxgirl.cz/30-damske-boxerky  zvané panty nebo také boyleg, nebo bezešvé prádlo http://www.dmxgirl.cz/8-bezesve-pradlo .

eng_pm_Scarlet-B3-half-padded-bra-853_1 kopie

Nezapomeňte holky – pořádně změřit, vybrat a jít na www.dmxgirl.cz.

:-*