Jaké bylo soustředění s finalisty Muže roku 2016? + GALERIE

Strávit víkend ve společnosti dvanácti finalistů Muže roku je sen skoro každé ženy. Já jsem tímto „luxusem“ zhýčkaná už několik let, takže mi to ani nepřijde. Na kluky se kouká hezky, o tom žádná, ale jsou mladí a na mě až moc „dokonalí“.

Ale jak takové soustředění probíhá?

 V pátek dopoledne se pánové dostavili do Nového Města nad Metují do hotelu Rajská zahrada, kde se na dva dny zabydleli. Absolvují rétoriku s Janem Přeučilem, nácviky choreografie na finálový večer, test z angličtiny, přehlídku v prádle, plavkách atd. Tohle jsou prostě povinnosti, které se musí splnit. Naštěstí večer mají pánové volno a podle toho to taky vypadá. Popíjíte, popíjíte, popíjíte… Pak se najednou všichni ocitnou ve wellness… někteří v plavkách, někteří bez… No co vám budu povídat. Já vlastně nic, ani jeden ze dvou večerů jsem se této „akce“ neúčastnila. Vše mám zprostředkovaně, ale velmi podrobně :-))) Pánové to umí prostě pořádně rozjet. Ehm, my (teď myslím např. novináře) tedy taky :-)))

 Třeba minulý rok si na nás sousedé z okolí hotelu stěžovali, že jsme moc hluční…proběhla nějaká police, pokuta a dál bych to nerozmazávala….Vždyť jsme si udělali jen diskošku na nádvoří hotelu a tančili a zpívali až do rána….co jim jako vadilo, nechááápu 🙂 Letos nám bylo řečeno, že tohle tedy ne! Tančit a zpívat jsme museli v uzavřené restauraci…tím se omlouváme návštěvníkům hotelu, vybrali si prostě blbej termín :-)))

 Celé to zkrátím, jak už jsem psala, vše mám zprostředkovaně (slušná holka), letos jsme(oni) dali trochu zabrat vířivce, dokonce tak, že se druhý den muselo vše vyčistit. Přitom když jsem v pátek mluvila s panem ředitelem, tak říkal, že nás po roce zase rád vidí… V sobotu a hlavně v neděli už měl asi jiný pohled na věc :-)))

 A teď k těm dvanácti fešákům. Musím říct, že letos poprvé nemám úplně jasného favorita. Nevím proč. Přijde mi, že několika z nich stouplo „něco“ do hlavy. Upřímně nevím co. Je pravda, že všichni z nich se do soutěže přihlásili, protože se chtějí zviditelnit a být celebritami. Akorát jim asi nikdo neřekl, že z jednoho článku na webu nebo z pár nových žádostí o přátelství na FB se celebritou fakt nestanou. Pánové vůbec netuší, co je ještě čeká. Třeba to, že pokud na sobě nebudou pracovat, že po nich za měsíc neštěkne ani pes. To je zkrátka realita. A není to jen u této soutěže, to je i u Miss, talentových soutěží atd. Proto se jejich „manýrům“ musím opravdu smát. Dost mě tedy taky pobavilo to, že se několika pánům už rozpadl vztah. A to nebylo ještě ani finále :-))))

 Ale chápu, chtějí si užívat… Já být chlap a vypadat jako oni… 🙂

 Uvidíme, co přinese finále 26. srpna v Náchodě. Budu tam 🙂

 Lenka

 P. S. Za jedním finalistou tam dokonce přijela, jako překvapení, přítelkyně. Blbý teda bylo, že on si během pár hodin v Novém Městě už stihl najít jinou slečnu 🙂  Ale pšššt, to jsou interní informace… Holek tam bylo jako much…. Snad mě ředitel soutěže David Novotný nezabije :-*

Ale tak přece vám nebudu lhát 🙂

 

This slideshow requires JavaScript.