Mažeme pro krásu :-)

Máme tady jarooo!!!Konečně!

A to je nejvyšší čas dát se zase dohromady, abychom byly krásné 🙂

 Pokožka je po zimě vysušená a s tím je potřeba něco udělat!

Olej je jedna z mála věcí, co mi pomůže. V létě ho zase občas používám na nohy, protože pak vypadají na fotkách hezčí, ale to asi samy víte 🙂

IMG_7368

Značku Sallos používám už delší dobu, protože je cenově dostupná. A já mám velkou spotřebu 🙂 Od této značky používám především olej Celulinie -má být na celulitidu, u které víme, že pokud nebudeme i cvičit, tak s ní nic neuděláme. ALE čím víc toho proti ní děláme, tím líp!
Vůně tohoto oleje je úplně úžasná – mix citrusových plodů Vám neskutečně zvedne náladu, a mě prostě fakt nádherně voní. Jediné, s čím mám problém, je to, že se má používat na nohy, ale já se s tím natírám naprosto celá, protože vůně je tak intenzivní, že se nedá kombinovat s jinými krémy.
HOLKY POZOR!! Není nic horšího, než mix tisíce krémů, to pak můžete i podivně zapáchat :)))
IMG_7367
Lenka na rozdíl ode mne nedá dopustit na Bio Argan Revital – obličejový olej. Má totiž depku, že když ji bylo třicet, že už má všude vrásky a tento olej je nejen zvláčňuje ale dodává pokožce pěstěný vzhled a působí proti předčasnému stárnutí 🙂
Způsob použití:

Regenerační obličejové oleje nahrazují krémy. Mají však nižší spotřebu a mnohem výraznější účinky. Několik kapek oleje stačí jemně vetřít do vyčištěné suché či vlhké pokožky obličeje, krku a dekoltu. Při pravidelném používání ráno i večer budou výsledky zlepšení stavu pleti skutečně viditelné.