Moje další role…manželka…

 Manželka…..no….mohla bych začít stejně, jako v předchozím deníčku. Jak jsem si to jako malá vysnila, jak to vše bude. Že určitě nebudu jako moje matka, tzn. že se nikdy nerozvedu a budu s otcem svého dítěte a budeme mít krasnou svatbu, ideální život a krásně spolu zestárneme…hahahahaha

Ano, realita je jiná, než jak si ji malá holka vysní…

agata3

Mirek, otec mého dítěte byl, jak to říct, abych nevypadala hrozně, taková rychlovka…Mojí mámě umřel Melichar a já na ní byla vždycky strašně moc napojená, tak jsem si řekla, že jí tu mezeru v jejím životě musím přece naplnit já. Takže bez dlouhého přemýšlení jsme zašla do toho příšerného baru Kozička a tak potkala Mirka, kterého jsem znala ze základky. Byl hezký, urostlý, tvrdil spoustu věcí a já se rozhodla, že otěhotním hned. To se taky do 14 dnů stalo. Jak to probíhalo potom moc psát nechci, je to přeci jenom biologický otec mého syna, a proto na něj nic házet nebudu, ale prostě to nedopadlo…..

A pak jsem potkala, už od 12 let, svou pravou a jedinou velkou lásku a přes několik zničených vztahů jsme to dali dohromady a já jsem teď opravdu šťastná.

agata
To že jsem si myslela, že můj pan Božský nebude válet vše po zemi, bude doma stejně vtipný jak ho znáte, bude neustále milý…no už mi bylo 28, když jsme spolu začali žít, takže pokud chcete mít doma klid, tak to prostě neřešte.
Špinavé prádlo ukliďte, vyslechněte ho a hlavně se snažte být stále pozitivní a usměvavá.
agata2
My ženy přece zvládneme vše, a když náhodou vybouchnete tak….no o tom až zase příště.
agata1
pusu všem
Aguš