Víkendová zábava s dětmi

Čus matky,

taky řešíte, kam jít s dětmi o víkendu? Tady vám dávám pár nápadů, co je momentálně u nás aktuální :))

1. Můj syn zbožňuje Jakuba Vágnera asi stejně, jako Eliška Bučková …skvělá zábava a hlavně vy máte při tom hodinu klidu.

IMG_6845

2. Pididivadlo na Letné …doporučuji, i když s sebou vezmete babičky, je tam jen jeden schod a hlavně vedle toho je krásná kavárna Letka…takže dítě se v klidu s babičkou kouká, no a vy pijete kafe :))

IMG_6197

3. Matějská pouť …co k tomu dodat, vždy vás to bude stát spoustu peněz, ale já to mám ráda a doporučuji k tomu vzít gay kámoše, aspoň Vám ho pohlídají a vy se můžete taky potočit :))

IMG_6244

4. Čtení pohádek …doporučuji dát si pleťovou masku, dítě se vás bude bát a nebude chtít 8 pohádek za sebou.

maska

5. Výstava drůbeže – ano, chodím tam za kámoškama slepicema si fakt konečně popovídat :)) Haha je to spíš zkrácená verze ZOO. Doporučuji nebrat mou matku, vždy si odveze kámošku domů (slepici).

IMG_6819

6. Projížďka autem – no to sem dávám jen proto, že mi to na té fotce sluší :)) hahaha.. a pro jistotu upozorňuji, neseznamovat vaše dítě s písničkami od bratrů Nedvědů…. Růže z papíru jede třeba 30x dokola :))

IMG_6378

7. Kadeřnictví – to je na závěr …mého syna to baví. Chodí samozřejmě do AGATAHAIR, což doporučuji :-)))

IMG_6031 (1)

8.  Válení a blbnutí – to Kryšpín taky zbožnuje,  taky které dítě ne. Házení do válecího vaku je fakt zábava. Vy si u toho hezky zacvičíte a dítě bezmezně nadšený. Náš vak je odkud http://www.tuli-tuli.cz/  Dokonce si ho i sám Kryšpa vybral. A ještě že tak udělal, já jsem chtěla všechny 🙂 Nej výběr! Doporučuju!

IMG_7031

Hezký víkend

Agáta :-*