Jak vypadáme nenalíčené?…jen pro silnější povahy…:-)))

Rozhodly jsme se, že vám odhalíme, jak vypadáme nenalíčené…není to žádná sláva ale realita je holt realita. Dostaly jsme nabídku nafotit propagační fotky značky Lussi Bugner. Jak už to tak bývá, na focení přicházíte zcela bez make upu a s vlasama „jak se ráno probudíte“. Do rukou nás ale dostala skvěla profesionálka Lucka Uxová, která z nás během pár minut svýma šikovnýma ručičkama zase udělala holky jako lusk. A protože nás má ráda, napsala nám k líčení i pár vět. Třeba vás inspiruje 🙂 

LUCIE UXOVÁ:

Bylo mi potěšením, že si mě Agáta s Lenkou vybraly jako make-up artistku pro focení propagačních fotek značky Lussi Bugner a pro jejich Blog Stalkerky.

Každá je typově jiná, takže jsem volila i rozdílný styl líčení.

Na Agátu jsem použila výraznější kouřové líčení očí za pomoci palety očních stínů Chocolate Bar, kterou můžete koupit v síti parfumerií Sephora. Řasenka nebylo třeba, protože Agáta nosí prodloužené řasy, takže jsem jim jen dodala tvar pomocí gelu.

Na rozjasnění tváří jsem použila můj nejoblíbenější produkt FilmStar Bronz&Glow od Charlotte Tilbury, který můžete použít i na zvýraznění kontur. A na rty jsem použila rtěnku K.I.S.S.I.N.G. v odstínu Bitch Perfect opět od mojí oblíbené značky Charlotte Tilbury zvýrazněné leskem MAC v odstínu Be nice.

Lence jsem zvýraznila oči černou linkou na horním víčku a spodní víčko a nadočnicový oblouk hnědým matným stínem, řasy jsem prodloužila řasenkou Queen Lash od Heleny Rubinstein. Ráda používám tvářenku NARS v odstínu Orgasmus pro přirozeně zvýrazněné tváře. A na rty jsem nanesla rtěnku Astor soft sensation lipocolor butter v odstínu Burnt rose.

Focení dopadlo skvěle, posuďte sami 😉

This slideshow requires JavaScript.

Díky holky za super dopoledne a těším se na další spolupráci.

12244119_10208686092576081_1814407570_nLucie Uxová

Make-up & Hair Artist

www.makeupone.cz