Ranní drink :-)

Hodně lidí v mém okolí ráno pije vlažnou vodu s citronem, což na mě žádný účinky nemá, takže jsem hledala lepší alternativu. Bylo mi toho doporučeno opravdu hodně a těch peněz, co jsem utratila. No ufff. Nakonec jsem zvolila Fytofontana Aloe Vera juice za asi 150 korun. Levný a hlavně účinný. Na lačno si ráno dáte dvě polévkové lžíce smíchané se sklenicí vody. Rozhodně to nepatří mezi ty hnusy, jako je zelený ječmen a tak. Má to super chuť.

aloe

A tady malý popisek:

Nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera Barbadensis, Maracuji a Pupečníku asijského (Centella Asiatica). Je bohatý na polysacharidy, flavonoidy, karotenoidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A, B a C. Aloe vera džus FORTE je vhodný pro podporu trávicího ústrojí, nebo po požití většího množství alkoholu, který je díky Aloe vera rychleji z organismu odbouráván. Příznivě působí na střeva, zažívání a slinivku břišní. Povzbuzuje činnost trávících žláz, napomáhá při sekreci sliznic a pozitivně ovlivňuje střevní flóru. Aktivně na sebe váže nežádoucí látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku. Aloe vera podporuje redukci hladiny cukru v krvi. Organické kyseliny v Aloe vera zajišťují ochranu kloubů. Svými antioxidačními účinky je Aloe vera prostředkem pro omezení tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavních příčin procesu stárnutí.

Co ale považuju za největší plus je, že jsem po pár dnech ztratila chuť k jídlu, teda hlavně na sladké! Jako vážně! Tomu sice Agáta neuvěří, ale fakt jím míň 🙂

Lenka :-*