TĚCHTO PĚT KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ SI ROZHODNĚ NEKUPUJTE!!!!

1. Chladivá masážní emulze s mentolem od značky Astrid
Vůbec nechápu, kde vzali, že tato emulze má chladivý efekt?! Je to obyčejný krém, který voní po mentolu! Ano, hezky se roztírá, hydratuje, ale slibovaný chladivý efekt jsem vážně nezaznamenala. Má odstranit i pocit únavy, ale bohužel ani to nepřišlo.

atrid

2. Šampón a kondicionér Essence Ultime od značky Schwarzkopf
Po používání těchto produktů máte mít silnější, plnější vlasy, které se nelámou. Pokud si ale několik let jako já melírujete vlasy, a máte je opravdu suché, tak tento šampón ani kondicionér vám nepomohou. Vlasy máte po vyfoukání mastné u hlavy a konce roztřepené a suché. A to podotýkám, že kondicionér dávám jen na konečky. Asi mi poradíte, ať si koupím nějaké dražší šampóny a péči od kadeřníka. Ale o ceně to vážně není.

sampon-kondicioner

3. Zubní pasta Max White od značky Colgate
Tohle je největší průšvih! Vždycky jsem používala drahé bělící pasty, cena kolem 400 Kč. Teď jsem se nechala zlákat reklamou na novou a podstatně levnější bělící pastu a taky to tak dopadlo. Po týdnu čistění jsem měla extrémně citlivé zuby, nemohla jsem pít teplé ani studené. Strašný! A že bych měla zuby bělejší, jsem si teda taky nevšimla.

pasta

4. Termální voda ve spreji od značky Avéne
Vlastně jsem nikdy nepochopila, na co tyhle vody ve spreji jsou. Podle mě jsou to je vyhozené peníze. Osvěžit se můžete i obyč vodou v rozprašovači. A že vám to hydratuje pokožku? Bože, stejně všechny utrácíme tisíce za speciální krémy na všechno.

avene

5. Oční krém Quercetin & Oak, Antiageing & Antiwrinkle od značky Korres

Tento krém za více než 800 Kč/15 ml slibuje redukci vrásek, tmavých kruhů pod očima a zpevnění očního okolí. Vlastně jako všechny tyhle krémy. Používala jsem ho několik měsíců a nic! Vůbec nic! A to je ještě silnější verze jejich očního krému na vrásky kolem očí.

krem

Těchto pět produktů Vám vážně nedoporučuji!

Lenka

img_20160922_102612_edit