Testovaly jsme další přírodní kosmetiku…

Ahoj holky,

Už jste slyšely o přírodním zázraku Bioaroma ? My jen samou chválu, a protože asi stárneme nebo co, tak jsme se rozhodly vyzkoušet něco bez chemči. A protože tuhle kosmetiku požívá spousta VIPek, jako třeba modelka Jitka Boho, která vypadá vážně božsky, volba byla jasná…

Značka je jedinečná tím, že přípravky neobsahují žádné chemické látky ani vodu, jen 100 % přírodních výtažků, olejů a aromat.

Vyrábí se ručně na Krétě.

Tak jako složení přípravků je bez chemie, i krabičky jsou vyrobené z recyklovatelných papírů, ručně skládané a bez použití lepidla.

Jo a pro ochránce zvířat máme skvělou zprávu – NETESTUJÍ NA ZVÍŘATECH!

My jsme se tedy rozhodly tento „zázrak“ vyzkoušet. Vzaly jsme to kompletně. Oční krém, krém na vrásky, olej na celulitidu, krém na strie a masku na vlasy.

Cenově jsou trošku dražší, ale cena odpovídá všemu, co jsme Vám už napsaly, přece jenom je vše ručně vyrobené a přímo z Řecka.

Každý výrobek má specifické aroma, cítíte vážně bylinky. Olej na celulitidu nám moc nevoněl, ale to je specifické, jsou bylinky, které někomu vadit můžou. Třeba maska na vlasy je super, složená ze šalvěje a rozmarýnu, máte pocit jako byste byli v zahradě plné šalvěje. Krém na vrásky i oční krém jsou krásně mastné, hodí se tedy spíše na noc.  Čím mastnější tím lepší 🙂 Mazat. mazat, mazat!

Krém proti striím Agáta používala už v těhotenství, příjemně chladil, vůně byla lehká, takže pro těhotné ideální. Nemůžeme napsat, že jen díky němu Agáta nemá teď po porodu strie, ale je fakt,  že je prostě nemá.

Rozhodně ale stojí za to, alespoň jeden kousek doma mít, zvlášť pokud vyhledáváte přírodní výrobky.

Podle toho, co všechno už máme vyzkoušené, a že toho je hodně, tak Bioaroma patří bez diskuzí mezi ty dobré objevy.

https://www.bioaromakosmetika.cz/

 

Oční krém:  https://www.bioaromakosmetika.cz/prirodni-kosmetika/kremy-na-oblicej/ocni-krem-proti-vraskam

Krém proti vráskám:  https://www.bioaromakosmetika.cz/prirodni-kosmetika/hydratacni-serum-proti-vraskam

Olej proti celulitidě:  https://www.bioaromakosmetika.cz/Prirodni-kosmetika/Telove-a-masazni-oleje/Olej-proti-celulitide

Krém proti striím: https://www.bioaromakosmetika.cz/Prirodni-kosmetika/krem-proti-striim-s-mesicekem-a-diktamem

Maska na vlasy: https://www.bioaromakosmetika.cz/Prirodni-kosmetika/vlasova-regenerace/maska-s-avokadovym-olejem-a-bambuckym-maslem